preloder

Dlaczego Mniam Studio?

Mniam Studio to projekt powstały z połączenia pasji, doświadczenia, umiejętności i… prawdziwej miłości do jedzenia.Wierzymy, że dobre zdjęcie powinno mówić samo za siebie! Zdjęcia kulinarne zaś mają do powiedzenia bardzo wiele – nie tylko o pięknie produktu lub dania, ale także o smaku i zapachu! Sztuka uchwycenia tego, co pozornie nieuchwytne na fotografii, to nasze codzienne wyzwanie, a zarazem niekończąca motywacja!

Kim Jesteśmy? Jak Działamy?

Profesjonaliści, esteci i… jedzeniofile!

Mniam studio to projekt kulinarno-fotograficzny, który skupił wokół siebie prawdziwych pasjonatów fotografii kulinarnej. Wiemy, że za dobrym zdjęciem jedzenia stoi nie tylko doświadczony fotograf i zaangażowany stylista żywności, ale także danie lub produkt sam w sobie. Umiemy docenić jego wartość!

Kluczem do zrozumienia fotografii jedzenia jest dla nas naturalne pięknoproduktu i to właśnie o nie zabiegamy w naszych fotografiach. Realizujemy zarówno duże kampanie reklamowe jak i mniejsze sesje dla każdego. Do każdego projektu podchodzimy z tym samym profesjonalizmem i zaangażowaniem, starając się sprostać Waszym oczekiwaniom!W naszej ofercie znajdziecie: zdjęcia reklamowe produktów, stylizowane zdjęcia potraw, zdjęcia typu packshot.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie, który pozwala nam uzyskać znakomitą jakość. Naturalne światło jest podstawą naszej wizji zdjęcia. Tam gdzie nie możemy bazować na tym ‘prawdziwym’, używamy doskonałych lamp błyskowych Profoto. Nasze studio jest mobilne, dzięki temu docieramy w każdy zakątek Polski i stawiamy czoło wszystkim wyzwaniom.

W naszym portfolio znajdziecie Państwo szereg różnych realizacji z zakresu szeroko rozumianej fotografii kulinarnej i stylizacji potraw oraz zaaranżowanej fotografii produktowej. Naszą ofertę, kierujemy absolutnie do wszystkich, którzy takiej szukają – wykonujemy zlecenia zarówno dla restauracji, bistro, barów (także food truck’ów), cukierni, kawiarni, sklepów (większych i mniejszych) oraz oczywiście producentów żywności.

pl_PLPolish